Nikako na zelenu granu

Leko upisao novi poraz na klupi Standarda: Ostvario tek jednu pobjedu otkad je preuzeo belgijskog velikana

Ivan Leko upisao je četvrti poraz u sedam utakmica otkad je sjeo na klupu Standarda iz Liegea.

Ivan Leko (Foto: Ante Cizmic / CROPIX)

U susretu 27. kola belgijskog nogometnog prvenstva Standard, kojeg vodi hrvatski stručnjak Ivan Leko, je uzgubio na gostovanju kod lidera prvenstva Union Saint-Gilloisea s 2:1.

Bio je to četvrti Lekin poraz u sedam susreta otkako je u siječnju preuzeo Standard uz samo jednu pobjedu.

Neredi nakon utakmice Dinama i Rijeke Policija se oglasila nakon nereda na Maksimiru: Privedeno 11 osoba, pronađeno 110 komada pirotehnike divider

Domaćin je poveo u 35. minuti golom Gustafa Nilssona iz kaznenog udarca, a tri minute kasnije Dennis Eckert Ayensa je povećao na 2:0.

Lekina momčad je smanjila u 50. minuti preko Mousse Djenepa, što se na koncu pokazalo kao konačan rezultat. Stipe Perica je za Standard zaigrao od 76. minute.