Mogli su i do pobjede

Leeds zaustavio Manchester City: Drugi uzastopni kiks Građana

Momčad Pepa Guardiole nije najbolje otvorila sezonu.

Nogometaši Manchester Citya odigrali su u dvoboju 4. kola Engleske lige 1:1 kod novoga prvoligaša Leedsa.

City je protiv novoga prvoligaša poveo golom Sterlinga u 17. minuti, ali je Leeds poravnao preko Rodriga (59). U samoj završnici Leeds je mogao do pobjede, Patrick Bamford je sam išao na vratara Edersona, ali nije uspio zabiti.

Leeds karizmatičnog trenera Marcela Bielse je peti na ljestvici sedam bodova, dok je ekipa Pepa Guardiole deseta s tri boda manje i utakmicom manje.

gol expired Gorica preokrenula Hajduk u potpunoj ludnici: Splićani imali penal u 100. minuti, ali nisu se spasili poraza na ukletom gostovanju divider

Građanima je ovo već drugi uzastopni kiks nakon što ih je u prethodnom kolu Leicester pobijedio 5:2.

U drugom susretu dana Everton je kod kuće pobijedio Brighton s 4:2 i ostao na čelu lige s maksimalnih 12 bodova.

Dominic Calvert-Lewin je postao prvi igrač Evertona u povijesti koji je zabio u svakoj od četiri utakmice početka sezone. Briljirao je i pojačanje Evertona James Rodriguez s dva gola i jednom asistencijom.