branič "izveo suareza"

Cagliari u dramatičnoj završnici s tri isključenja ostao bez pobjede, ali sačuvao senzacionalno 4. mjesto

Prava ludnica odigrala se u završnici ogođenog susreta 13. kola Serije A.

U odgođenom susretu (zbog jake kiše) 13. kola Talijanske lige Lecce i Cagliari su u dramatičnoj utakmici igrali 2:2 nakon što su gosti do 83. minute vodili s 2:0.

Cagliari je vodio pogocima Joãa Pedra (30pen) i Nainggolana (67) te se očekivala sigurna pobjeda ekipe sa Sardinije.

gol expired Navijači Milana razapinju Rebića nakon sporne fotografije iz svlačionice: Odlazi li već iz kluba? divider

No, u 83. minuti branič gostiju Cacciatore je rukom, u stilu Luisa Suareza protiv Gane na SP-u 2010., spriječio udarac ka praznoj mreži i zaradio crveni karton, a iz penala je Lapadula smanjio na 1:2.

Odmah nakon kaznenog udarca došlo je do udaranja strijelca Lapadule i vratara Olsena, pa je sudac obojici dao crvene kartone. Cagliari s devet igrača nije izdržao i u 92. minuti je Calderoni izjednačio na 2:2.

gol expired Drama na Etihadu: Jedan od najboljih igrača Cityja šokirao klub zbog Guardiole divider

Marko Rog je igrao za Cagliari do 87. minute, dok Luka Dumančić nije bio u zapisniku Leccea.

Cagliari je s bodom preskočio Romu i nalazi se na odličnom četvrtom mjestu s 25 bodova, dok je Lecce u opasnoj zoni, 17. s 11 bodova.