tik do juventusa

Lazio srušio Inter u supervažnom susretu: Preokretom ih preskočili na drugom mjesto

Nogometaši Lazija stigli su na bod do Juventusa.

U velikom derbiju 24. kola talijanskog nogometnog prvenstva Lazio je kao domaćin svladao milanski Inter s 2:1 (0:1).

Goste je u vodstvo doveo Young (44) krajem prvog poluvremena, no domaći su u nastavku uspjeli preokrenuti. Prvo je Immobile (50-11m) iz kaznenog udarca kojega je sam izborio poravnao na 1:1 da bi Milinković-Savić (69) osigurao tri boda Laziju.

gol expired Brutalno nokautirao Neymara, sudac oduševio reakcijom: Ekspresno priskočio u pomoć divider

Lazio je ovom pobjedom stigao na drugo mjesto sa 56 bodova, dva više od trećeg Intera, a jednim manje od vodećeg Juventusa koji je ranije u nedjelju svladao Bresciju s 2:0 (1:0).

Hrvatski reprezentativni veznjak Marcelo Brozović igrao je za Inter do 77. minute.