BORBA ZA NASLOV

Sevilla s Rakitićem neočekivano kiksala, Real Madrid može pobjeći na veliku prednost

Sevilla je sve dalje od senzacije i naslova u Španjolskoj.

U prvoj nedjeljnoj utakmici 28. kola španjolske La Lige Rayo Vallecano i Sevilla su u Madridu odigrali 1:1 (0:0).

Sevilla je u prvom poluvremenu bila u potpuno podređenom položaju, što su domaći iskoristili odmah na početku drugog dijela kad je Bebe postigao vodeći pogodak za Rayo Vallecano. Sevilla je izjednačila u 63. minuti, a strijelac je bio danski reprezentativac Thomas Delaney.

gol expired VIDEO Senzacija u Kranjčevićevoj: Hrvatski dragovoljac nokautirao Rijeku! divider

Gosti su bili bliži pobjedi, ali je domaći vratar Stole Dimitrievski u sučevom dodatku obranio udarce Martiala i Delaneyja, a sudac Munuera je u 80. minuti uz pomoć pregledavanja snimke promijenio svoju odluku o već dosuđenom kaznenom udarcu za Andalužane.

gol expired Vatreni doček za Messija i Neymara: PSG pobijedio, navijači se okomili na njih dvojicu divider

Ivan Rakitić je nakon propuštene utakmice u Europskoj ligi zbog želučanih tegoba, ponovno bio u početnom sastavu Seville i odigrao čitavu utakmicu.

Sevilla je sa 56 bodova na drugom mjestu sa sedam bodova manje i utakmicom više od vodećeg Real Madrida. Treći je Atletico Madrid sa 51 bodom. Rayo Vallecano ima 32 boda i nalazi se na 13. mjestu.