Oblak obranio penal

Atletico pao u Sevilli, Real i Barca guštaju: Sad tek slijedi spektakl u bitci za titulu!

E, sad će tek biti frke do kraja...

U derbiju 29. kola španjolskog nogometnog prvenstva Sevilla je pobijedila vodeći Atletico Madrid sa 1:0.

Pogodak odluke zabio je Marcos Acuna u 70. minuti na asistenciju Jesusa Navasa.

Sevilla je mogla do vodstva već u osmoj minuti, no Lucas Ocampos nije realizirao jedanaesterac. Jan Oblak je zaustavio njegov pokušaj.

Ivan Rakitić je odigrao cijeli susret za Sevillu, dok Šime Vrsaljko i Ivo Grbić nisu nastupili za goste.

gol expired Skandal u Španjolskoj na Uskrs: Utakmica prekinuta 20 minuta zbog rasizma! divider

Atletico je ovim porazom dodatno zakomplicirao borbu za naslov prvaka. Ako Barcelona u ponedjeljak porazi Real Valladolid probližit će se momčadi Diega Simeonea na samo bod zaostatka, dok Real Madrid ima tri boda minusa.