Luda završnica

VIDEO Zbog ovog poteza Mbappe sigurno neće osvojiti nagradu za fair-play: Domaćini su poludjeli na njega

PSG je teškom mukom izborio pobjedu na vrućem gostovanju kod Metza u susretu Ligue 1.

U jučerašnjem susretu 7. kola francuske Ligue 1 PSG je teškom mukom slavio na gostovanju kod Metza, utakmica je završila rezultatom 2:1.

Pogodak odluke pao je u petoj minuti sudačke nadoknade, a nakon pogotka nastala je frka na terenu, Kylian Mbappe je provocirao domaćine nesportskim ponašanjem, a čini se da to nije bilo sve.

Tako se na internetu pojavila snimka iz 82. minute susreta kada je Mbappe zaradio još veći gnjev domaćih navijača, ali i igrača. Umjesto da u duhu fair-playa vrati loptu domaćoj momčadi koja ju je izbacila van terena zbog ozljede igrača, Mbappe je umalo zabio pogodak Metzu.

Krajnjim naporom vratar Oukidji uspio je ukrotiti loptu i spriječiti pogodak PSG-a. Bez ikakve sumnje, bila je to vrhunska obrana alžirskog vratara, a čini se da ni Mbappe nije planirao to napraviti.

Mbappeovo vraćenje lopte vrataru Metza možete vidjeti OVDJE.

Pokušao je domaćinima objasniti da je samo vraćao loptu, ali mogao je to puno jednostavnije odraditi.