Kakva ludnica nas čeka...

Nevjerojatna gužva u hrvatskoj skupini: Visoka pobjeda Malte, sve reprezentacije unutar tri boda!

Kompletirano je četvrto kolo skupine H kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo koje se 2022. igra u Katru.

Osim remija Rusije i Hrvatske u Moskvi, odigrane su još dvije utakmice četvrtog kola skupine H kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo.

U Ljubljani su Slovenija i Slovačka odigrale 1:1 nakon što su gosti imali vodstvo.

Robert Boženik je u 32. minuti matirao Jana Oblaka, ali 10 minuta kasnije Sosedi su uspjeli poravnati preko bivšeg igrača Dinama Petra Stojanovića.

Utakmica Malta - Cipar završila je rezultatom 3:0, a treba reći kako su Maltežani sve golove postigli u situaciji s igračem više.

Costas Soteriou je dobio dva žuta kartona te je u 40. minuti morao u svlačionicu. Brojčanu prednost Malta je uspjela kapitalizirati već prije odlaska na odmor, u 44. minuti je Cain Attard pronašao put do mreže.

Tek što se krenulo s centra u drugom dijelu Joseph Mbong je povećao maltešku prednost, a konačnih 3:0 postavio je Attard svojim drugim golom u 54. minuti.