šestica, a moglo je bitI i gore

Real Madrid još jednom razmontirao Melillu za osminu finala Kupa: Golčine Sancheza i Isca

Nogometaši Santiaga Solarija uvjerljivo su izborili osminu finala španjolskog Kupa kralja.

Isco u prodoru (Foto: AFP) (Foto: Afp)

Nogometaši Real Madrida uvjerljivo su izborili osminu finala španjolskog Kupa kralja, nakon što su ukupnim rezultatom 10:1 izbacili trećeligaša Melillu. Nakon 4:0 u prvoj utakmici, Real je u uzvratu u Madridu slavio sa 6:1. Po dva pogotka postigli su Marco Asensio i Isco, dok su po jedan pridodali Sanchez i Junior Vinicius.

Posebno su impresivni bili treći i četvrti pogodak Reala. U 39. minuti Asensio je sjajno proigrao Sancheza, koji isprve zakucava loptu pod gredu. U 47. minuti utakmice Isco je izvan šesnaesterca raspalio desnicom i zavaukao loptu u rašlje.

Jedini pogodak za goste pao je iz kaznenog udarca u 81. minuti.

Hrvatski reprezentativac Luka Modrić nije kandidirao za momčad, baš kao ni većina igrača iz prve postave.

Kako je kultni klub opet postao hit: Jedinstvena priča u Hrvatskoj, u 3. ligi traži se karta više Ispunjena Krimeja (Foto: www.torpedo.media) Koreografija Red Fuckersa (Foto: www.torpedo.media) Ivor Weitzer (Foto: www.torpedo.media) +6 Vedran Gerc slavi pogodak s momčadi (Foto: www.torpedo.media)