Igrao je i Rakitić

Griezmann spriječio sramotu: Barca gubila kod trećeligaša i zabila za prolaz u 95. minuti

Katalonci su uspjeli izvesti preokret i proći dalje, ali uz dosta muke.

Nogometaši Barcelone izborili su plasman u osminu finala Kupa Kralja nakon što su na gostovanju pobijedili trećeligaša UD Ibizu sa 2:1, a pobjednički pogodak zabio je Antoine Griezmann u sudačkoj nadoknadi.

Ibiza je dobro namučila španjolskog velikana. Domaćin je poveo u devetoj minuti golom Pepa Caballe i držao je prednost sve do 72. minute kada je Griezmann izjednačio.

Kada se već činilo kako će susret otići u produžetak, francuski napadač je na sjajnu asistenciju Jordija Albe svojim drugim golom donio pobjedu Barceloni.

Ivan Rakitić je odigrao cijeli susret, dok je Lionel Messi dobio poštedu.

Inače, Barcelona je pod vodstvom novog trenera Quiquea Setiena ponovno zaigrala u za njih atipičnoj formaciji 3-5-2.

Setien je i u svojoj prvoj utakmici od dolaska na klupu Barce, u prvenstvenom ogledu protiv Granade, igrao u tom sustavu pa je za pretpostaviti da će tako nastaviti i dalje..