Svaka čast!

Barca se dugo mučila, ali onda se ukazao Messi i okrunio fenomenalnu akciju

Barcelona je slomila otpor žilave Granade tek kada su gosti iz Andaluzije ostali sa 10-oricom.

Nogometaši Barcelone vratili su se na vrh ljestvice španjolskog prvenstva minimalnom 1:0 (0:0) domaćom pobjedom protiv Granade u posljednjoj utakmici 20. kola Primere.

Za uspješan start novog trenera Quiquea Setiena na klupi Barcelone pobrinuo se Lionel Messi pogotkom u 76. minuti.

Barcelona je slomila otpor žilave Granade tek kada su gosti iz Andaluzije ostali sa 10-oricom jer je zbog dva žuta kartona u 69. minuti isključen German Sanchez.

Hrvatski reprezentativni veznjak Ivan Rakitić igrao je za Barcelonu do 71. minute.

Vodeća Barcelona sada ima 43 boda, kao i drugi Real Madrid, dok je Granada 10. sa 27 bodova.