Imali igrača više

Barcelona osigurala polufinale Kupa Kralja: Dembele zabio za pobjedu

Barcelona je slavila na domaćem terenu u susretu četvrtfinala Kupa Kralja.

Ousmane Dembele (Foto: Afp)

Nogometaši Barcelone minimalno su svladali Real Sociedad (1:0) za prolaz u polufinale Kupa Kralja.

Prvo poluvrijeme završilo je bez pogodaka, ali gosti su u 40. minuti dvoboja ostali s igračem manje. Mendez je zaradio izravan crveni karton za neoprezan prekršaj.

Josip Juranović VIDEO Juranović asistirao u debiju za Union Berlin, Belji poništen gol u pobjedi Augsburga divider

Prvo mu je sudac pokazao žuti karton, ali VAR soba ga je pozvala na pregled snimke. Nakon toga je promijenio svoju odluku i pokazao igraču Sociedada crveni karton.

U drugom poluvremenu to je došlo na naplatu, Dembele je zabio za pobjedu u 52. minuti dvoboja i prolaz dalje.

Sutra se igra veliki gradski derbi u četvrtfinalu Kupa, Real će protiv Atletica tražiti prolaz dalje na domaćem terenu.