miran i precizan

Još jedan dan u uredu za Kramarića: Zabio 7. utakmicu zaredom!

Hrvatski napadač Andrej Kramarić još jednom je potvrdio sjajnu golgetersku formu.

Hrvatski napadač Andrej Kramarić sigurno neće biti sretan kada za tri tjedna nastupi zimska pauza u Bundesligi, jer je u posljednjih mjesec i pol dana u odličnoj golgeterskoj formi, u domaćem prvenstvu, Ligi prvaka, ali i u dresu Vatrenih.

U 13. kolu Bundeslige Kramarić je doveo u vodstvo Hoffenheim u 59. minuti iz penala. Kramarić je zabio u posljednijh sedam utakmica za klub i reprezentaciju.

Pet minuta kasnije Kramarić je zamijenjen, a Schalke je izjednačio, također iz penala, a strijelac je bio Nabil Bentaleb u 73. minuti.

Vodeća Borussia Dortmund je u subotu 13. kolu svladala Freiburg sa 2:0, dok je Bayern, koji vodi Niko Kovač, u gostima kod Werdera slavio s 2:1.