atletico blizu naslova

Klasični Real: Madriđani se u 89. minuti spasili od poraza, ali izgubljeni su važni bodovi

Zahvaljući tom bodu Real Madrid se izjednačio s Barcelonom

Real Madrid je uspio iščupati bod u zadnjem susretu 25.kola španjolskog prvenstva protiv Real Sociedada s kojim je u ponedjeljak kod kuće odigrao 1:1.

Iako su igrači Zinédinea Zidana dominirali u prvom poluvremenu, Real Sociedad je poveo u 55. minuti pogotkom Cristiana Portua. Izjednačenje i bod Kraljevskom klubu donio je u 89. minuti Vinicius.

Kapetan hrvatske reprezentacije Luka Modrć igrao je do 76. minute.

gol expired Teška ozljeda mlade zvijezde Bayera: Hoće li Jedvaj uhvatiti zadnji vlak za reprezentaciju? divider

Zahvaljući tom bodu Real Madrid se izjednačio s Barcelonom na drugom mjestu (53 bodova) i ima pet bodova manje od vodećeg Atlética (58) s kojim igra u nedjelju.