Srbi navijaju za reprizu

Znate li kako to izgleda kad nogometaš faulira sam sebe? Evo ovako

Arsenal je ove nedjelje doživio potop na svom Emiratesu.

Nogometašima Arsenala baš ništa nije polazilo za nogom u utakmici protiv Aston Ville koju su na svom Emiratesu glatko izgubili s 0:3.

Da to neće biti večer Topnika, dalo se naslutiti već u prvoj minuti kada je Aston Villa postigla pogodak, koji je doduše na intervenciju VAR-a poništen.

Nekoliko minuta kasnije svjedočili smo jednoj bizarnosti u kojoj je lijevi bek Arsenala Kieran Tierney sapleo sam sebe.

Mohamed Elneny uputio mu je loptu, Tierney je mogao s njom što god želi, ali očito se preplašio Villina napadača Ollieja Watkinsa, šeprtljavo je reagirao i pao na travnjak, a Watkins mu je lagano uzeo loptu. Smiješnu scenu pogledajte OVDJE.

gol expired Arsenal doživio težak nokaut na svom terenu, a još su dobro i prošli divider

Tierney je inače škotski reprezentativac i u četvrtak dolazi u Beograd na veliko finale play-offa Lige nacija. Na Marakani će se sastati Srbija i Škotska, a pobjednik tog dvoboja će se plasirati na Europsko prvenstvo i doći će u skupinu D, gdje već čekaju Engleska, Hrvatska i Češka.

Nema sumnje da Srbi priželjkuju neku sličnu Tierneyjovu reakciju i u četvrtak, kako bi njihovoj reprezentaciji olakšao put prema Euru...