Gostima poništen jedan gol

Arsenal doživio težak nokaut na svom terenu, a još su dobro i prošli

Topnici su se pobjedom mogli vinuti visoko na ljestvici Premierlige, ali umjesto toga doživjeli su četvrti ovosezonski poraz.

Arsenal je u osmom kolu Premierlige ugostio Aston Villu i dožvio pravu blamažu, završilo je 0:3.

Gosti iz Birminghama već u prvoj minuti su postigli pogodak koji im je poništen zbog zaleđa, ali to ih nije pokolebalo - do kraja su još u tri navrata poentirali i potpuno zasluženo odnijeli bodove iz sjevernog Londona.

Igrač Arsenala Bukayo Saka je u 25. minuti zabio autogol, a svaku nadu Topnicima ubio je Ollie Watkins koji se dvaput upisao u strijelce u razmaku od 72. do 75. minute.

Aston Villa je utakmicu završila s više udaraca upućenih prema vratima, više udaraca u okvir gola, više izvedenih kornera...

gol expired Remi u velikom derbiju, De Bruyne promašio penal: Premierliga ima novog lidera divider