POTPUNO GA ZBUNIO

Karoglan izmjenom sve ostavio bez teksta: Iz igre izvadio igrača kojeg je uveo desetak minuta ranije

Trener Hajduka napravio je zanimljivu taktičku zamjenu u 84. minute susreta protiv Slaven Belupa.

Mislav Karoglan (Foto: Zeljko Hajdinjak / CROPIX)

Mislav Karoglan uspješno se vratio na klupu Hajduka, na uvijek teškom gostovanju u Koprivnici kod Slaven Belupa

Pobjeda rezultatom 0:1 svakako je dokaz da je taktički odradio dobar posao, ali jedna njegova odluka sve je iznenadila, a posebno njegovog nogometaša Ivana Dolčeka.

Uveo Dolčeka pa ga brzo izvadio iz igre

Njega je Karoglan u 72. minuti uveo u igru umjesto Emira Sahitija, da bi ga u 84. iz nje izvadio. Tada je odlučio pojačati obranu, uvođenjem Josipa Eleza.

No, kako je donio odluku izvaditi igrača kojeg je nedavno uveo, a ne nekoga tko je na terenu proveo cijeli susret, Karoglan je sve iznenadio, posebno Dolčeka koji je u nevjerici gledao svoj broj na sudačkom semaforu.

Karoglan tješio svog igrača

Nakon izlaska iz igre, do Dolčeka je odmah došao Karoglan, porazgovao s njim, očito ga pokušavajući utješiti. Na kraju ga je poljubio i poslao na klupu.

Uistinu neobična situacija, no očito je Karoglan uspio u svom naumu. Pitanje je samo kako će to sve djelovati na momka kojeg je u njegovom rodnom gradu uveo u igru, a onda ga bez pravog objašnjenja iz nje izvadio.