Teška ozljeda

Napadač Varaždina poslije samo osam odigranih minuta u 2023. godini završio sezonu

Karlo Perić više neće igrati ove sezone

Karlo Perić (Foto: Damir Krajač/Cropix)

Prva utakmica u 2023. godini bila je kobna za napadača Varaždina Karla Perića. Ispalo je kako će mu biti ujedno i posljednja ove sezone jer je teško ozlijedio prednji križni ligament na utakmici 17. kola Supersport HNL-a protiv Gorice.

Da tragedija bude veća igrao je samo osam minuta, naime ušao je u 72., ali već u 80. iznesen je na nosilima. Njegov klub objavio je kako je ozlijedio prednji križni ligament koljena i pred njim je višemjesečni oporavak, odnosno sigurno više neće zaigrati u tekućoj sezoni.

Gorica - Varaždin Gorica i Varaždin remizirali u odgođenoj utakmici, domaćini u 90. minuti promašili penal divider

Perić je u bolničkoj postelji nažalost morati proslaviti 22. rođendan u veljači, u Varaždinu je od prošlog ljeta, kad je došao iz Dragovoljca, a ove sezone je u 11 nastupa zabio samo jednom, u remiju s Osijekom u Gradskom vrtu.

Inače, Gorica i Varaždin odigrali su bez golova 0:0 u zaostaloj utakmici 17. kola Supersport HNL-a, a klub iz Baroknog grada u sljedećem kolu očekuje Lokomotiva u nedjelju.