Vatreni doček

Kapetan Srbije slavio gol protiv bivšeg kluba pa dobio čašu u glavu: Zvižduci su bili zaglušujući

Ajax je pobijedio Gronnigen s 3:1 u susretu 28. kola nizozemskog prvenstva.

Nogometaši Ajaxa upisali su pobjedu na gostovanju kod Gronnigena s 3:1 u susretu 28. kola nizozemske Erdevisive, a sjajnu utakmicu ponovno je odigrao Dušan Tadić.

Navijači bivšeg kluba, za kojeg je igrao dvije godine, priredili su kapetanu Srbije vatreni doček. Zviždali su svaki put kad je imao loptu, počastili ga salvom uvreda, a onda i pogodili časom u glavu.

Srećom, Tadić je prošao bez ozljeda, a bivšem klubu osvetio se na najgori mogući način, i to u razmaku od samo par minuta. Prvo je asistirao Davyju Klassenu za izjednačenje rezultata, a onda je u sedmoj minuti sudačke nadoknade prvog poluvremena zabio s bijele točke.

Pokušao ušutkati navijače bivšeg kluba

Pogodak je proslavio tako što je stavio prst na usta i okrenuo se navijačima bivšeg kluba. Nekoliko sekundi kasnije, dobio je času u glavu.

"Uvijeć ću govoriti da je Ajax moj klub iz snova, ali, Gronnigen i Twente, moji bivši klubovi će također zauvijek biti u mom srcu. Nikad nisam slavio golove Gronnigenu, nisam to radio ni kad sam igrao za Twente, a ni sada za Ajax", kazao je Tadić nakon utakmice za ESPN pa dodao:

gol expired Sin legendarnog Vatrenog nije ni debitirao za novi klub, a već je zaradio isključenje divider

"Ali nisam zaslužio ovakav tretman kod navijača, bar mislim da nisam. Zaradili su na meni, ljudi su bili ponosni što sam tamo igrao i što smo ostvarili tada najbolje rezultate u povijesti kluba. Razočaran sam, ovo je ružno s njihove strane", zaključio je kapetan Ajaxa.