Bizarna situacija

Sin legendarnog Vatrenog nije ni debitirao za novi klub, a već je zaradio isključenje

Dugopolje i Inter su odigrali 2:2 u susretu 22. kola Druge HNL.

U susretu 22. kola Druge HNL Dugopolje i Inter Zaprešić su odigrali 2:2, a od 57. minute domaćini su igrali s dva igrača manje.

Prvo je glavni sudac Marin Vidulin krajem prvog prvog poluvremena isključio Marija Mornara, a onda i Dominika Balića.

No u službenom zapisniku se može vidjeti da je sudac isključio i trećeg nogometaša - Borisa Rapaića, sina bivšeg nogometaša Hajduka i hrvatske nogometne reprezentacije Milana Rapaića.

Rapaić je isključen jer je ušao na teren za vrijeme igre i "počastio" glavnog suca uvredama.Zbog teške ozljede Rapaić još uvijek nije debitirao u dresu Dugopolja kojem se priključio u siječnju 2021. godine, piše Dalmatinski portal.

Prije toga je nastupao za drugu momčad Hajduka, mladu momčad turskog Fenerbahčea do 21 godine te drugu momčad Las Palmasa.

Inače, sve se to događalo pri rezultat 1:2 za goste iz Zaprešića, a onda je u 90. minuti susreta Ante Kovačević pogodio za konačnih 2:2.