gdje je problem?

Kapetan Atalante zakačio se s Krunićem, a onda je naišao na Mandžukića i požalio

Kasnije je kapetan Atalante valjda shvatio da se namjerio na krivoga.

Milan je u prvom dijelu sezone bio je favorit za naslov prvaka Italije, a na kraju su navijači talijanskog velikana do zadnjeg kola morali čekati rasplet za Europu.

Inter je odavno potvrdio naslov prvaka, a Milan je u zadnjem kolu uspio pobijediti Atalantu 2:0 i završio na drugom mjestu lige.

Na spomenutom dvoboju zbog ozljede nije igrao Ante Rebić, a Mario Mandžukić ušao je u 79. minuti utakmice i nakon tri minute zaradio žuti karton.

gol expired Jurić poludio na novinare zbog jednog pitanja i napustio razgovor: ''To je s*anje" divider

Milan je potvrdio pobjedu u sudačkoj nadoknadi iz penala kojem je prethodio sukob na terenu. Kapetan Atalante Marten de Roon bio je nezadovoljan suđenjem i sukobio se s Radom Krunićem, te zaradio crveni karton, a Krunić je dobio žuti.

gol expired Bojan Bogdanović odličan u porazu na otvaranju doigravanja za NBA prvaka divider

Dok se De Roon prepirao s reprezentativcem BiH, naišao je Mario Mandžukić i lagano ga odgurnuo, a Pašalićev kapetan naglasio je guranje i pao na travnjak. Kasnije je valjda shvatio da se namjerio na krivoga.