nije propustila priliku

Kaka zabio golčinu, a kasnije mu na čuđenje suigrača nije odoljela ni sutkinja

Veterani Brazila slavili su protiv Izraela, a na utakmici se proslavila i sutkinja.

Kaka i sutkinja (Screenshot)

U Haifi su humanitarnu utakmicu odigrali veterani domaćina Izraela i legende Brazila. Slavili su Brazilci s 4:2, a pogotke su postizale nekadašnje zvijezde, Ronaldinho, Kaka, Bebeto i Amoroso.

Posebno je lijep bio pogodak Kake u 44. minuti. Bio je to podsjetnik na slavne dane legende Milana i Reala.

A u 51. minuti dobio je žuti karton. Sutkinja je bila odrješita, izvadila karton i autoritativno ga podigla visoko u zrak. No onda je iznenadila Rivalda i ostale Kakine suigrače jer je izvadila mobitel i napravila selfie s očito joj dragom zvijezdom.

Julia Rose (Instagram) Ljepotica s prijateljicom u velikom finalu ometala igrača pokazujući mu gole grudi, zasjenila i Trumpa divider