Kalinić nije igrao

Tudorova Verona dominirala, ali nisu uspjeli probiti obranu: Juventus teškom mukom prekinuo crni niz kod fenjeraša

Verona je trenutno desetoplasirana momčad talijanske Serie A s dvadeset bodova.

Nakon dva uzastopna poraza u Ligi prvaka i Serie A bez postignutog gola, Juventus je na gostovanju pobijedio Salernitanu sa 2:0 u susretu 15. kola talijanske Serie A.

Nakon što je izgubio od Chelsea (0:4) i Atalante (0:1), Juve je našao "žrtvu", ali daleko teže nego što se očekivalo "Stara dama" je dohvatila bodove protiv "fenjeraš".

Gosti su poveli u 21. minuti golom Paula Dybale, da bi Alvaro Morata u 70. minuti zabio za 2:0. Dybala je u sudačkoj nadoknadi mogao zabiti i treći gol za Juventus, ali je promašio jedanaesterac.

Luka Bogdan nije nastupio za Salerniranu koja je drži začelje sa samo osam bodova.

gol expired VIDEO Mario Pašalić zabijao kao na traci: Upisao hat-trick protiv bivšeg vratara Manchester Uniteda divider

U susretu između Verone, koju vodi Igor Tudor, i Cagliarija nije bilo golova. Domaćin je imao 70 posto posjeda lopte, 14 udaraca i 11 kornera, ali nije uspio probiti gostujuću obranu.

Nikola Kalinić nije nastupio za Veronu zbog ozljede, dok su Boško Šutalo i Ivor Pandur ostali na klupi. Kod gostiju već duže vrijeme nema Marka Roga.

U drugom susretu Fiorentina je pobijedila Sampdoriju sa 3:1.

Za "Viole" su zabili Jose Callejon (24), Dušan Vlahović (32) i Riccardo Sottil (45), dok je za goste zabio Manolo Gabbiadini (15).