Igra sjajno

VIDEO Mario Pašalić zabijao kao na traci: Upisao hat-trick protiv bivšeg vratara Manchester Uniteda

Hrvatski reprezentativac Mario Pašalić nastavlja sa sjajnom formom u dresu Atalante.

Nogometaši Atalante ugostili su Veneziju u susretu 15. kola talijanske Serie A i slavili sa visokih 4:0.

Oba pogotka u prvom poluvremenu zabio je hrvatski nogometni reprezentativac Mario Pašalić, i to samo u razmaku od četiri minute.

Atalanta je povela već u 8. minuti susreta nakon što je slovenski reprezntativac Josip Iličić sjajno progirao Pašalića kojem nije bilo teško pospremiti loptu u gostujuću mrežu.

Prvi pogodak Pašalića možete vidjeti OVDJE.

Samo četiri minute kasnije pao je novi pogodak iz identične akcije, samo je ovog puta Pašalića proigrao Muriel.

Drugi Pašalićev pogodak možete vidjeti OVDJE.

U obje situacije bivši vratar Manchester Uniteda, Sergio Romero nije mogao apsolutno ništa napraviti.

U 67. minuti susreta Pašalić je zabio i svoj treći pogodak na susretu, ponovno na asistenciju Muriela.