stara dama izbjegla kiks

Pjanić golčinom spasio Juventus: Bez golova u susretu hrvatskih trenera u Italiji

Juventus je morao spašavati pobjedu nakon lošeg početka utakmice.

Miralem Pjanić (Foto: AFP) (Foto: Afp)

Juventus je u petom kolu talijanske Serie A na gostovanju u Bresciji slavio s 2:1.

Domaćin je poveo već u četvrtoj minuti golom Donnarumme nakon lijepe akcije. Juventus je izjednačio u 40. minuti uz dosta srećem Chanchelor je u gužvi nakon kornera ugurao loptu u svoju mrežu.

Pobjedu Juventusu donio je Miralem Pjanić golom u 63. minuti. Dočekao je loptu koja se odbila od živog zida i topovskim udarcem s 20-ak metara osigurao tri boda.

Barcelona slavi (Foto: AFP) Pobjeda Barcelone: Katalonci potopili Žutu podmornicu, Granada vodi na ljestvici! divider

Juventus je s 13 bodova vodeći ispred Intera, koji ima utakmicu manje. Nerazzurri se mogu vratiti na vrh u srijedu kada dočekuju Lazio.

Susret između Verone i Udinesea, klubova koje vode hrvatski treneri Ivan Jurić i Igor Tudor, završio je neodlučeno 0:0.

Nakon nesretnih poraza u prethodna dva kola od AC Milana (0:1) i Juventusa (1:2), Verona, koju vodi Ivan Jurić, uspjela je sačuvati svoju mrežu, dok je Tudorov Udinese prekinuo niz od tri uzastopna poraza.

Stipe Miočić i Daniel Cormier (Foto: AFP) Cormier odgađa mirovinu: Želi se još jednom boriti protiv Miočića, predložio je i datum divider