Uz pomoć Dybale

Juventus na krilima Cristiana Ronalda srušio Lazio i juri prema naslovu prvaka

Juventus je pobijedio Lazio 2:1 u 34. kolu Serie A...

Nogometaši Juventusa napravili su veliki korak ka obrani naslova svladavši na svom stadionu u 34. kolu Serie A rimski Lazio s 2:1.

Lazio se dobro držao sve do 51. minute kada je Bastos igrao rukom u svom šesnaestercu, a Cristiano Ronaldo iz penala doveo Juve u vodstvo. Samo tri minute kasnije Luiz Felipe griješi i predaje loptu Dybali, koji nesebično poslužuje Ronalda za Portugalčev 30. gol sezone.

U 82. minuti Ciro Immobile smanjuje iz penala nakon što ga je Bonucci srušio u šesnaestercu. Napadaču Lazija to je također 30. gol sezone i izjednačio se s Ronaldom na listi strijelaca.

Juventus četiri kola prije kraja ima osam bodova više od drugoplasiranoga Intera, dok je Lazio skliznuo na četvrtu poziciju.

Tablice omogućuje SofaScore LiveScore

Prati nas na Instagramu!
Gennaro Gattuso najavio je utakmicu Hajduka i HB Torshavna u sklopu 2. pretkola Konferencijske lige na Poljudu.

Talijanski trener otkrio je hoće li Ivan Rakitić konkurirati za sljedeći dvoboj, a kada je dobio pitanje o pojačanjima, osvrnuo se na problem infrastrukture. ⚽️⚪️
"Imamo timove za razminiravanje, imamo timove pasa. Postoje sustavi protiv bespilotnih letjelica, radari i ronioci koji patroliraju rijekom Seinom", otkrili su iz francuske policije.

Također, uspostavljena je i vojna suradnja između Francuske i Ujedinjenog Kraljevstva u tehnologiji protiv bespilotnih letjelica, posebno tijekom ceremonije otvaranja na Seini.

Osim toga, francuska policija uhitila je ruskog državljanina zbog sumnje da je planirao djela destabilizacije tijekom Olimpijskih igara.

📸: AFP
Desetak dana prošlo je od poraza Donne Vekić u polufinalu Wimbledona, meča u kojem su je doslovno dva poena dijelila od finala najvećeg svjetskog turnira.

Donna je nakon svega odmorila na Jadranu te je sada, iako je Wimbledon i dalje na pameti, spremna za olimpijsku medalju: "Nisu se dojmovi još slegnuli, ali na putu je prema tome. Uspjela sam se odmoriti par dana i krenula sam s pripremama za Pariz. U tenisu nikad nema kraja." 💪

📷: Damir Krajac/CROPIX
Nogometaši Hajduka i Osijeka su saznali imena potencijalnih protivnika u 3. pretkolu Konferencijske lige.

Ako momčad Gennara Gattusa opravda ulogu favorita i svlada HB Torshavn, onda ih u trećem pretkolu čeka poraženi iz dvoboja Trabzonspor - Ružomberok.

Što se pak tiče Osječana, oni prvo moraju svladati Levadiu iz Tallinna, a onda u trećem pretkolu idu na pobjednika dvoboja između Zire i DAC.