Uz pomoć Dybale

Juventus na krilima Cristiana Ronalda srušio Lazio i juri prema naslovu prvaka

Juventus je pobijedio Lazio 2:1 u 34. kolu Serie A...

Nogometaši Juventusa napravili su veliki korak ka obrani naslova svladavši na svom stadionu u 34. kolu Serie A rimski Lazio s 2:1.

Lazio se dobro držao sve do 51. minute kada je Bastos igrao rukom u svom šesnaestercu, a Cristiano Ronaldo iz penala doveo Juve u vodstvo. Samo tri minute kasnije Luiz Felipe griješi i predaje loptu Dybali, koji nesebično poslužuje Ronalda za Portugalčev 30. gol sezone.

U 82. minuti Ciro Immobile smanjuje iz penala nakon što ga je Bonucci srušio u šesnaestercu. Napadaču Lazija to je također 30. gol sezone i izjednačio se s Ronaldom na listi strijelaca.

Juventus četiri kola prije kraja ima osam bodova više od drugoplasiranoga Intera, dok je Lazio skliznuo na četvrtu poziciju.