Bravo!

Roko Šimić strijelac, njegov RB Salzburg je izbacio Žilinu u juniorskoj Ligi prvaka

Roko Šimić nastavlja s dobrim igrama u Austriji.

Roko Šimić, hrvatski nogometni U-21 reprezentativac, je postigao gol, a njegov RB Salzburg je izbacio Žilinu te se plasirao u četvrtfinale Lige prvaka mladih.

Ogled u slovačkoj Žilini završio je 1:1, a nakon jedanaesteraca slavila je austrijska momčad s ukupnih 5:4.

Slovački sastav je poveo u 37. minuti, a strijelac je bio Ganac Addo. No, RB Salzburg se vratio u igru u 65. minuti. Dosuđen je jedanaesterac za goste, a miran i precizan je bio mladi, 18-godišnji hrvatski nogometaš.

gol expired Gvardiol sjajno asistirao, a onda je sve zabrinuo: Hrvat dobio udarac i morao izaći divider

S 1:1 je završen susret te se nisu igrali produžeci, već je odluka pala tijekom izvođenja jedanaesteraca. I tada je Šimić bio točan, pogodio je u prvoj seriji izvođenja za svoju momčad. Kasnije za RB Salzburg jedanaesterac nije realizirao Hofer, ali su kod domaćina neuspješni bili Kapralik i Jambor.

gol expired Valdas Dambrauskas: "Cilj Hajduka je trofej, još ništa nismo napravili" divider

U četvrtfinalu RB Salzburg će gostovati kod PSG-a (15. ožujka), a Šimiću je ovo bio četvrti ovosezonski pogodak u Ligi prvaka mladih.