Domaćini slavili preokretom

Juniori Hajduka izgubili u Osijeku: Zaiskrilo poslije utakmice, Dinamo došao na korak do titule

Juniori Hajduka u posljednje kolo ulaze s dva boda zaostatka za vodećim Dinamom.

Osijek - Hajduk (Foto: Vlado Kos/Cropix)

Juniori Hajduka poraženi su na gostovanju kod Osijeka (2:1) u zaostalom susretu 21. kola Prve NL na pomoćnom terenu u Gradskom vrtu.

Za vodstvo Splićana zabio je Roko Brajković u sedmoj minuti susreta i sve do 86. minute nije bilo promjene rezultata, a onda su Osječani izveli veliki preokret. Na 1:1 poravnao je Prekodravac, a konačnih 2:1 postavio je Lugarić u drugoj minuti sudačke nadoknade.

Ovim porazom momčad Marijana Budimira ostala je na drugom mjestu prvenstvene ljestvice i sada zaostaje dva boda za vodećim Dinamom, koji je došao na korak do osvajanja titule.

Mislav Oršić Mislav Oršić odlazi iz Southamptona: Dinamo ga želi vratiti, ali postoji jedan problem divider

Do kraja prvenstva ostalo je još jedno kolo. Dinamo dočekuje Osijek, dok će Hajduk u goste kod posljednjeplasiranog Inkera.

Nažalost, nakon utakmice nastala je gužva među juniorima Hajduka i Osijeka, počelo je naguravanje, ali sve se ubrzo smirilo.