Kobno gostovanje

Juniori Hajduka ispali iz Kupa: Upisali prvi poraz nakon šest mjeseci

Juniori Hajduka, koje vodi Marijan Budimir, upisali su poraz na gostovanju kod Lokomotive.

Juniori Hajduka (Foto: Vojko Basic/Cropix)

Juniori Hajduka ispali su iz Hrvatskog kupa. Kobno je bilo gostovanje kod Lokomotive koja je slavila s 3:2 i tako nanijela splitskoj momčadi prvi poraz nakon šest mjeseci!

Splićani su sjajno otvorili susret na Kajzerici, poveli su pogotkom Kavelja u 2. minuti, ali Lokosi u razmaku od deset minuta zabijaju dva pogotka. Prvo je Sušak poravnao rezultat na 1:1 u 7. minuti, a u 17. minuti Matijević zabija za potpuni preokret.

Sergio Carrallo Nekoć velika nada Reala odustala od nogometa: Oženio se s 18 godina starijom i sada ima milijune eura divider

Pred sam kraj prvog poluvremena Kavelj je zabio svoj drugi pogodak na susretu za 2:2, ali samo minutu kasnije Sušak zabija još jedan pogodak i dovodi Lokose u novo vodstvo.

Do kraja susreta rezultat se više nije mijenjao, a zanimljivo da je posljednji poraz momčad Marijana Budimira doživjela upravo od Lokomotive. To se zbilo u listopadu prošle godine, a sve do danas mladi hajdukovci nisu znali za poraz...