Slavili 2:1

Juniori Hajduka drugi put pobijedili Gabalu u Ligi prvaka i potvrdili plasman u 2. kolo, evo što im slijedi

Juniori Hajduka plasirali su se u 2. kolo Lige prvaka mladih

Juniori Hajduka plasirali su se u 2. kolo Lige prvaka mladih nakon što su na gostovanju u Azerbajdžanu pobijedili Gabalu sa 2-1 i tako potvrdili pobjedu 3-0 iz prve utakmice u Splitu.

Gabala je povela u 52. minuti golom Šahina Šahnijarova, no Hajduk je do kraja susreta okrenuo rezultat golovima Luke Vuškovića u 68. minuti, te Jere Vrcića u 88. minuti.

gol expired Je li Awaziem napravio prekršaj za prvi žuti karton? "Kontakta nije bilo, ali je to neoprezan start" divider

Splićane u 2. kolu očekuje bolji iz susreta kazahstanske Astane i albanske Apolonije. Prva utakmica igrana u Astani je završila 1-1, a uzvrat je u srijedu u Fieru.

Ove godine u juniorskoj Ligi prvaka su prvi put dva kluba iz Hrvatske. Osim Hajduka, koji je ovo natjecanje osigurao kao državni prvak, nastupa i Dinamo, koji se plasirao zahvaljujući plasmanu seniora.

gol expired VIDEO Navijači Rijeke pljuvali na Stipu Biuka dok je pokušao izvesti aut divider

Mlade "Modre" u srijedu u 14.30 sati očekuje susret 3. kola kod RB Salzburga.

Trenutačno na ljestvici vodi Milan sa četiri boda, Dinamo je drugi s tri boda, RB Salzburg ima dva, a na začelju je Chelsea s jednim bodom.