Čestitamo!

Juniori Dinama potvrdili novi naslov prvaka na Poljudu

Juniori Dinama su novi/stari prvaci Hrvatske.

Juniori Dinama osvojili naslov prvaka (Foto: Tom Dubravec/Cropix)

Juniori Hajduka i Dinama su podijelili bodove (1:1) u susretu 27. kola Prve NL na pomoćnim terenima poljudskog stadiona, što je gostima iz Zagreba bilo dovoljno da potvrde osvajanje naslova prvaka tri kola prije kraja.

Plavi su poveli ranim pogotkom Koščevića u 6. minuti susreta, a Noa Skoko je poravnao rezultat na 1:1 sjajnim pogotkom u 53. minuti. Domaćini su uspjeli zabiti još jedan pogodak do kraja susreta, no isti je poništen jer je sudac signalizirao zaleđe.

Ako pak prva momčad Dinama osigura plasman u grupnu fazu Lige prvaka, juniori će automatski ući u elitno natjecanje, no ako ne uspiju, čekaju ih kvalifikacije kao i prošle godine.

Sergej Jakirović i Željko Sopić Postave Dinama i Rijeke: Jakirović sprema iznenađenja, a Sopić napadom razbija kompleks Riječana!? divider

Luka Modrić u dresu Zrinjskog FOTO Bivši Modrićev klub objavio fotografiju od prije 20 godina divider

Hrvatska - Španjolska Kakav bi to transfer bio! Modrić iz Reala k hrvatskim susjedima? Legendarni Španjolac šalje ponudu divider