Čudesno!

Englezima se ovo nije dogodilo 48 godina, a onda je Bellingham škaricama ispisao povijest

Jude Bellingham je spasio Englesku od ispadanja s Europskog prvenstva.

Jude Bellignham i Harry Kane (Foto: Afp)

Engleska je bila na rubu ispadanja protiv Slovačke u osmini finala Europskog prvenstva, a onda se dogodila čarolija Judea Bellinghama!

Duboko u sudačkoj nadoknadi Realova zvijezda je zabila jedan od najljepših pogodaka na turniru za spas, ali i za povijest!

To je naime najkasniji pogodak Engleske u regularnom dijelu utakmice u povijesti Europskih prvenstva, na semaforu je bila 94:34 kad je zabio, i to iz prvog udarca u okvir protivničkih vrata na utakmici!

Englezi su prvo poluvrijeme okončali bez udarca u okvir vrata što im se nije dogodilo u nokaut fazi na nekom velikom turniru, bilo to Europsko ili Svjetsko prvenstvo, od 1986. godine i utakmice četvrtfinala protiv Argentine.

Sve do 94. minute bili su bez udarca u okvir vrata, a onda se dogodilo Bellingham...

Jude Bellingham Slovačka bila nadomak senzacije, a onda je sreća pogledala Engleze: Gordi Albion je u četvrtfinalu! divider

Jude Bellingham i Harry Kane VIDEO Bellingham spasio Englesku jednim od najljepših golova u povijesti Eura divider

Harry Kane VIDEO Engleza nije bilo nigdje, a onda je Kane promašio zicer svih zicera divider