Sjajan potez

VIDEO Pogledajte kakvu je panenku izveo Josip Juranović: Ovo je bilo neobranjivo

Bayer Leverkusen i Celtic igraju susret 5. kola Europske lige.

Nogometaši Celtica gostuju kod Bayera Leverkusena u susretu 5. kola Europske lige, a na odmor se otišlo s rezultatom 1:1.

Iako su Nijemci poveli već u 16. minuti susreta, pet minuta prije kraja prvog dijela susreta sudac je pokazao na bijelu točku za škotski Celtic. Kazneni udarac izveo je hrvatski nogometni reprezntativac Josip Juranović, i to na kakav način.

Nakon što je vratar Bayer Leverkusena napravio prekršaj nad gostujućim napadačem, Juranović je uzeo loptu, namjestio je na bijelu točku, a onda izveo pravu magiju.

gol expired VIDEO Vlašić namjestio prvi gol West Hama u Beču, a Ćaleta-Car tragičar u Istanbulu divider

Poslao je vratara u lijevu stranu, a on je panenkom poslao loptu pod samu gredu za 1.1. Bio je to vrhunski, ali i samouvjereni potez hrvatskog nogometnog reprezentativca.

Pogodak Josipa Juranovića možete vidjeti OVDJE.