Izgubio živce

VIDEO Mourinho priredio šou: Utrčao na teren i prekinuo prijateljsku utakmicu

Roma je pobijedila Sunderland s 2:0 golovima Gyana i Zaniola.

Jose Mourinho (Foto: Twitter/Roma/Screenshot)

U prijateljskom susretu pred novu sezonu nogometaši Rome svladali su engleski Sunderland s 2:0, a pred kraj prvog poluvremena Jose Mourinho je utrčao na teren i nakratko prekinuo susret.

Portugalski stručnjak je u potpunosti izgubio strpljenje nakon žestokog starta nad Rogerom Ibanezom. Odmah je utrčao na teren kako bi provjerio je li sve u redu s njegovim nogometašem, a potom krenuo u obračun s protivnicima.

Prosvjedovao je kod suca, tražio isključenje za nogometaša Sunderlanda, ali isti je naposljetku dobio tek žuti karton. Inače za pobjedu rimskog sastava zabili su Gyan i Zaniolo, a oba su pogotka pala u posljednjih 15 minuta dvoboja.

Za kraj dodajmo da je svoje mjesto u zapisniku za ovu prijateljsku utakmicu pronašao i 16-godišnji Mate Ivković, koji je nedavno prešao iz Hajduka u Romu u transferu vrijednom 650 tisuća eura, ali nije zaigrao.