dobra pauza

Mlada zvijezda Borussije postala predmet sprdnje: Iz karantene se vratio s pivskim trbuhom

Čini se da nije baš naporno trenirao u karanteni.

Bundesliga se u subotu nastavila nakon dva mjeseca pauze, a najjači par prvog dana bio je žestoki derbi Borussije Dortmund i Schalkea. Borussia je lako slavila s 4:0, a osim uvjerljive pobjede pažnju je privukao i jedan detalj koji je mnogima zapeo za oko.

Riječ je o figuri 20-godišnje Borussijine engleske zvijezde Jadona Sancha. On je očigledno karantenu proveo uživajući u raznim poslasticama i/ili ne baš naporno trenirajući, pa se na utakmici pojavio s evidentnim trbuščićem.

gol expired Novi potres u Maksimiru: Predsjednik Dinama Mirko Barišić pred smjenom! divider

Odmah su počele usporedbe s Edenom Hazardom, Gonzalom Higuainom i ostalim nogometašima sklonima debljanju. Iako je ove sezone ponajbolji igrač Borussije s 19 golova i 17 asistencija na kontu, Sancho je protiv Schalkea ušao tek zadnjih 10-ak minuta.

Nije nemoguće da je maloj minutaži kumovala ovakva zapuštenost. Na društvenim mrežama pojavile su se i brojne šale na njegov račun…