osijek slavio autogolom

VIDEO Nenad Bjelica sretan nakon rušenja Rijeke: "To nas daleko može odvesti..."

Nenad Bjelica je komentirao pobjedu protiv Rijeke.

U derbiju 23. kola Prve HNL Osijek je pred 3.400 gledatelja na stadionu Gradski vrt pobijedio Rijeku sa 1:0.

Pogodak odluke zabio je Sava-Arangel Čestić pogodivši u 85. minuti vlastitu mrežu.

Nakon utakmice Nenad Bjelica je dao svoju izjavu za Dnevnik Nove TV.

''Ja bih čestitao mojim igračima i navijačima. Rijeka je u borbi za najveće plasmane, a ostavili smo ih na jednoj šansi. Taj gol je bio nagrada i plod za trud. Za nas je bilo važno da se vratimo u život. Bit će ovakvih pobjeda, teških i tvrdih. Fokusirani smo na pobjedu'', rekao je Bjelica pa nastavio:

gol expired Ivan Perišić poslao poruku navijačima Hajduka: Evo što je rekao o povratku na Poljud divider

''Trebala nam je podrška navijača, bez njih ništa ne možemo odvojiti. Moramo biti zajedno da dođemo do cilja i to nas daleko može odvesti. Svaka iduća utakmica je važna. Dinamo i Hajduk sjajni, Rijeka će imati još što reći jer ima odličnu ekipu'', zaključio je iskusni trener Osijeka.

Goran Tomić komentirao derbi kola

''Osijek je zasluženo pobijedio, formacija koju smo izveli dovoljno govori. Htjeli smo ići na pobjedu i uzeti sva tri boda, ali nije to dobro izgledalo pogotovo u prvom poluvremenu što se tiče napadačkog dijela.

Osijek je to jako dobro neutralizirao. U drugom smo bolje ušli i nekako smo utakmicu kontrolirali. Imali smo situacija kao i Osijek gdje smo mogli poentirati. Išlo je prema neriješenom rezultatu i onda, eto, jedan autogol je prelomio utakmicu'', rekao je Goran Tomić, trener Rijeke.

HNL golovi: Osijek - Rijeka 1:0 (Čestić)