nakon kiksa

Nenad Bjelica zagrmio: "Nisam presretan suđenjem, Osijek je preslab da utječemo na to"

Nenad Bjelica je dao svoje mišljenje nakon kiksa protiv Gorice.

Nogometaši Osijeka i Gorice u posljednjem su dvoboju 27. kola Prve HNL igrali 0:0.

Osijek je bio veliki favorit i mogao je pobjedom preskočiti Dinamo i doći na prvo mjesto lige, ali momčad Nenada Bjelice nije bila na razini.

Nenad Bjelica je nakon kiksa dao svoje mišljenje.

gol expired Kiks Osijeka na domaćem terenu: Gorica uzela bod, Bjeličine trupe propustile uzeti prvo mjesto! divider

''Naše slabije prvo poluvrijeme. Bili smo prespori u duelima, srijeda i Kup utakmica s Rijekom je ostavila traga. Dali smo Gorici previše prostora, ali smo imali i dvije šanse. Jednu Miereza, jednu Lovrića nakon dobrog presinga.

S druge strane dali smo Gorici malo previše. Drugo poluvrijeme je potpuno pripalo nama, nisu nam prešli centar. Zaslužili smo pobjedu, ali nije išlo'', rekao je Nenad Bjelica pa dodao:

gol expired Policija morala čuvati hrvatskog suca nakon što su ga navijači htjeli napasti divider

''Nisam presretan suđenjem. Nisam presretan sudačkim kriterijem, sudačkom nadoknadom. Imate šest zamjena, dva ulaska doktora. Nekako mi se čini mi da kriterij malo posustaje.

Preslabi smo da na to utječemo, ali borit ćemo se s tim koliko možemo. Mojim dečkima čestitam, teško je bilo. Vidjeli ste Rijeku s Dragovoljcem. Bilo je teško u prvom poluvremenu dok nismo uhvatili pravi ritam, ali nažalost nismo došli do pobjede.''