FA Kup

Ivan Šunjić skrivio penal i dobio crveni nakon dvije minute u igri, Birmingham ipak slavio

Šunjić je odigrao utakmicu za zaborav.

Hrvatski veznjak Ivan Šunjić nije se proslavio u susretu 3. kola engleskog nogometnog FA Kupa, ali usprkos njegovom isključenju nakon samo dvije minute provedene u igri i to zbog prekršaja za kazneni udarac, njegov Birmingham City je na svom terenu svladao Blackburn Rovers s 2:1 (1:0).

Birmingham je rano poveo golom Crawleya (4), a tu prednost domaći je sastav držao sve do 60. minute kada je Šunjić, koji je ušao u igru u 58. minuti, prekršajem u svom kaznenom prostoru zaustavio Gallaghera.

Armstrong (61-11m) je s bijele točke poravnao na 1:1, ali u samoj završnici je Birmingham s igračem manje ipak stigao do pobjedničkog gola preko Bele (90).

Uz Birmingham City, u subotu rano popodne plasman u 4. kolo izborili su Burnley koji je svladao Peterborough s 4:2, Milwall koji je nadigrao Newport County s 3:0 te Hull City 3:2 pobjedom protiv Rotherhama.

gol expired Fantastična Vlhova osvojila Snježnu kraljicu i prekinula dominaciju Mikaele Shiffrin! divider