Legendarni hrvatski reprezentativac Ivan Rakitić i njegova Sevilla spremaju se za četvrtfinalni ogled Europske lige kod Manchester Uniteda.
Tri vijesti o kojima se priča
U razgovoru za španjolski AS najavio je teško europsko gostovanje, ali i otkrio kakvi su mu planovi za budućnost. Budući da je prije četiri dana napunio 35 godina, polako razmišlja o životu nakon igračke karijere.
Prošle sezone bio je među 33 igrača koja su dobila UEFA-in certifikat za nogometni menadžment, ali popularni Raketa ne misli stati na tome.
Nevjerojatan rasplet: Nakon otkaza Garciji Cristiana Ronalda vodit će Hrvat?!
"To mi puno znači za život. Kad si na terenu ne razumiješ puno stvari koje se događaju oko tebe, a to mi je puno pomoglo.
Bilo je to iscrpnih deset mjeseci, naporno sam radio, ali puno sam toga naučio. Također, želim imati trenersku licencu i već sam u kontaktu s Hrvatskim nogometnim savezom (HNS)."
Osim toga, Rakitić je otkrio da će nakon igračke karijere ostati živjeti u Španjolskoj.
"Kad odem u mirovinu, živjet ću u Sevilli", zaključio je.