Sjajan potez

VIDEO Kad Rakitić ovako dijeli lopte, teže je promašiti nego zabiti: Pogledajte ovu asistenciju

Sevilla je ugostila Wolfsburg na svojem terenu u susretu 5. kola Lige prvaka.

Nogometaši Seville ugostili su na svojem terenu njemački Wolfsburg u susretu 5. kola Lige prvaka, a nakon prvih 45 minuta rezultat je 1:0 za španjolsku momčad.

Andalužani su poveli već u 12. minuti susreta pogotkom Joana Jordana, kojeg je sjajnom asistencijom pronašao bivši hrvatski reprezentativac Ivan Rakitić.

Tražili su domaći nogometaši način kako probiti gustu obranu Wolfsburga, kružila je lopta s jedne na drugu stranu, a onda su je predali kapetanu Rakitiću, koji je milimetarski precizno pronašao Jordana, kojem nije bilo teško glavom pospremiti loptu u gostujuću mrežu za 1:0 i oduševljenje na tribinama.

Sjajnu asistenciju Ivana Rakitića možete vidjeti OVDJE.

gol expired VIDEO Lewandowski genijalnim potezom pokazao kome treba ići Zlatna lopta: Pogledajte te škarice divider

Rakitić tako nastavlja sa sjajnom formom u najelitnijem europskom natjecanju, nakon dva pogotka protiv RB Salzburga i Wolfsburga, upisao je i asistenciju.