okreću se prvenstvu

Katastrofa Intera: Zakazali u ključnom trenutku i ispali iz Europe u dramatičnoj utakmici!

Inter nije uspio doći do pobjede koja bi mu donijela prolaz dalje...

Inter i Šahtar odigrali su 0:0 u Milanu, što znači da je talijanski velikan ispao iz Europe.

Ukrajinci su ovim rezultatom izborili Europsku ligu, a istovremeno su pomogli Borussiji Mönchengladbach, koja je prošla dalje unatoč porazu od Reala.

Inter je dominirao i imao nekoliko izglednih prilika, ali momčad Šahtara herojskom obranom izdržala je sve nalete.

gol expired Nogometni svijet divi se Modriću: "To nije normalno. Jedan od najboljih veznjaka u povijesti" divider

Najbliže pogotku bio je Lautaro Martinez, alu je u sedmoj minuti pogodio prečku.

Marcelo Brozović je odigrao cijeli susret za Inter, dok je Ivan Perišić ušao u igru u 68. minuti.