Kriza se nastavlja

Hajduk s igračem više bez pobjede u Zaprešiću

Hajduk nije uspio pobijediti ni četvrtu utakmicu zaredom, odigrao je samo 0:0 u Zaprešiću protiv Intera.

U zadnjem dvoboju 26. kola Prve HNL u Zaprešiću su nogometaši Intera i splitskog Hajduka odigrali bez golova 0-0.

Hajduk je, unatoč brojnim izostancima, bio bolja momčad u Zaprešiću, ali su Splićani propustili svoje prilike, dok su se domaćini orjentirali isključivo na obranu svog gola.

U prvom poluvremenu nisu uspjeli zabiti Mujan i Tudor, u 83. minuti Mastelić, dok je u sudačkoj nadoknadi udarac Velaqueza obranio vratar Intera Čović. U 72. minuti je zbog drugog žutog kartona isključen igrač Intera Tomislav Mazalović.

Na ljestvici vodi Dinamo s 60 bodova ispred Rijeke (55) i Hajduka (44), dok je Inter šesti s 33 boda.

Pred 1000 gledatelja na stadionu ŠRC Zaprešić sudio je Križarić iz Čakovca.
Crveni karton: Mazalović (Int, 72).