Drži se!

Igrači Rijeke razvili poruku podrške mladom vrataru koji proživljava tešku životnu dramu

Rijeka je upisala novi prvenstveni poraza i pala na 9. mjesto HNL-a.

Nogometaši Rijeke ponovno nisu uspjeli prekinuti crni rezultatski niz. U sklopu 7. kola SuperSport HNL-a doživjeli su poraz na domaćem terenu od Varaždina koji je slavio s 2:1.

Uoči početka utakmica riječki su nogometaši izašli na travnjak s transparentom podrške za Antonia Frigana, mladog riječkog vratara koji trenutno proživljava teške trenutke u životu.

Frigan je završio na operativnom zahvatu, koji je trebao biti rutinski, ali sve se pretvorilo u dramu za cijelu obitelj. Završio je u induciranoj komi, ali srećom Antonio se oporavlja, piše Novi list.

Varaždinci s igračem više okrenuli rezultat protiv Rijeke i prvi put u povijesti slavili na Rujevici Rijeka - Varaždin

Želimo ti što brži oporavak, drži se!

Inače Rijeka je odlično otvorila drugo poluvrijeme, poveli su pogotkom Naisa Djouahre, ali gosti su uspjeli sve preokrenuti. Za izjednačenje je zabio Tonio Tekić, a za velika tri boda na Rujevici poentirao je Matija Kolarić u 87. minuti dvoboja.