igra na posudbi

Igrač kojeg je Hajduk prodao u Manchester City zabio je gol, to mu je tek drugi nakon odlaska

Palaversa je igrao do 60. minute za Kortrijk.

Ante Palaversa u Manchester Cityju (Credit: City Watch)

Hrvatski veznjak, 20-godišnji Ante Palaversa, koji je prije dvije godine iz Hajduka prešao u Manchester City, bio je strijelac za Kortrijk u 1:2 (1:1) domaćem porazu od Waregema u susretu 28. kola belgijskog nogometnog prvenstva.

Palaversa je svojim drugim ovosezonskim golom doveo Kortrijk u vodstvo u 20. minuti, no samo tri minute potom Bruno je poravnao iz kaznenog udarca da bi tri boda gostima osigurao Chory golom u 65. minuti.

gol expired Senzacija u Italiji: Ivan Jurić opet zaustavio Juventus! divider

To je Palaversi ukupno drugi gol nakon odlaska iz Hajduka u siječnju 2019. godine.

Palaversa je igrao do 60. minute za Kortrijk koji je 13. na ljestvici sa 36 bodova, dok je Waregem peti sa 43.

Na vrhu je Club Brugge sa 63 boda, 15 više od drugog Antwerpena.