uzbudljiva završnica

Idući Dinamov protivnik u Europi jedva na penale prošao četvrtoligaša

Bivši hrvatski reprezentativac Ivan Rakitić za Sevillu je igrao do 75. minute.

Idući suparnik zagrebačkog Dinama u play-offu Europske lige, Sevilla teškom se mukom plasirala u 16-finala španjolskog Kupa kralja.

Andalužani su u 2. kolu na gostovanju pobijedili četvrtoligaša Andratx sa 6-5 nakon izvođenja jedanaesteraca. Nakon 90 minuta susret je završio 1-1.

Sevilla je povela u 57. minuti golom Rafe Mira, no osam minuta kasnije izjednačio je Miquel Llabres.

gol expired HNS smanjio kaznu Ivanu Bebeku! Uskoro ćemo ga ponovno gledati divider

U nastavku susreta Sevilla je bila bliža pobjedi, no više nije bilo golova pa su odlučili udarci s bijele točke.

Odluka je pala u sedmoj seriji, a domaćini su promašili ukupno dva, a gosti jedan kazneni udarac.