gonzalo, gonzalo...

Higuain će ovo slavlje dugo pamtiti: Završila mu glava među grudima navijačice

Gonzalo Higuain imao je pomalo neobičnu proslavu pogotka.

Gonzalo Higuain (Foto: AFP) (Foto: Afp)

Chelsea je odigrao burnu utakmicu protiv Burnleyja, momčadi iz donjeg dijela tablice. Na kraju je završilo 2:2, što je poprilično razočaravajući rezultat za klub koji se bori za mjesto koje vodi u Ligu prvaka sljedeće sezone.

Gosti su poveli, ali je Chelsea u tri minute okrenuo rezultat u svoju korist. Taj pogodak u 12. minuti zabio je Gonzalo Higuain, koji je slavio gol s navijačima u prvim redovima. Tamo se našla i jedna navijačica u čijim je grudima nakratko završila Higuainova glava. Ipak, na kraju su gosti zabili gol za izjednačenje.

Ovu hit-proslavu možete pogledati ovdje.

Bivši Modrićev suigrač zatekao suprugu s drugim pa završio u pritvoru Darren Bent (foto: Press Association/PIXSELL) Darren Bent i supruga Kirsty (foto: Press Association/PIXSELL)