kiks arsenala

Hazard s dva gola donio pobjedu Chelseaju, Kovačić asistirao

Chelsea je s 2:1 slavio na gostovanju kod Watforda.

U posljednjoj utakmici Premierlige na Boxing day Chelsea je s 2:1 slavio na gostovanju kod susjeda iz zapadnog Londona, Watforda. Oba gola za goste zabio je fenomenalni Eden Hazard, a za prvi mu je asistirao naš Mateo Kovačić koji je igrao od prve minute.

Kovačić je u prvoj minuti sudačke nadoknade osvojio loptu na sredini igrališta i potom uposlio Edena Hazarda koji je potom zatresao mrežu domaćih. Ipak samo dvije minut epotom na 1-1 poravnao je Pereyra, da bi u nastavku Hazard svojim drugim golom na utakmici u 58. minuti iz kaznenog udarca, kojega je sam izborio, osigurao pobjedu Chelseaju.

Kovačić je igrao za Chelsea, koji je sada četvrti na ljestvici sa 40 bodova, do 80. minute. Watford je deveti sa 27 bodova.

Nešto ranije Arsenal je kiksao kod Brightona odigravši samo 1:1.

Ludilo u Engleskoj: Lovren zabio u rapsodiji Liverpoola, novi kiks Cityja, sjajni United i Spursi Dejan Lovren (Foto: AFP) Sergio Aguero (Foto: AFP) Paul Pogba (Foto: AFP) +1 Kane i Son (Foto: AFP)

Italija podijeljena nakon nepriznatog gola u Rimu: Videotehnologija kaže – nije gol! Patrik Schick (Foto: AFP) Gol ili ne? Gol ili ne? Gol ili ne?

REZULTATI 19. KOLA:

Fulham - Wolverhampton Wanderers 1-1 (Sessegnon 74 / Saiss 85)

Manchester United - Huddersfield Town 3-1 (Matić 28, Pogba 64, 78 / Jorgensen 88)

Liverpool - Newcastle United 4-0 (Lovren 11, Salah 48-11m, Shaqiri 79, Fabinho 85)

Leicester City - Manchester City 2-1 (Albrighton 19, Ricardo Pereira 81 / Bernardo Silva 14)

Tottenham Hotspur - Bournemouth 5-0 (Eriksen 16, Son 23, 70, Lucas 35, Kane 61)

Crystal Palace - Cardiff City 0-0

Burnley - Everton 1-5 (Gibson 37 / Mina 2, Digne 13, 71, Sigurdsson 22-11m, Richarlison 90+3)

Brighton and Hove Albion - Arsenal 1-1 (Locadia 35 / Aubameyang 7)

Watford - Chelsea 1-2 (Pereyra 45+3 / Hazard 45+1, 58-11m)