Oštra kritika

Hazard ''ubio'' Contea jasnom porukom nakon sramotnog nastupa Chelseaja

Najbolji nogometaš Chelseaja Eden Hazard kritizirao je odluku trenera Antonija Contea da u nedjeljnom susretu protiv Manchester Cityja igra lažnog napadača.

Eden Hazard (Foto: AFP) (Foto: Afp)

"Da smo igrali sa Giroudom ili Moratom u napadu, onda bi igra dugim loptama imala smisla. No meni je teško dobiti zračne duele protiv Otamendija i Laportea. Nakon utakmice samo možeš konstatirati da si puno trčao, ali nisi igrao nogomet'', kazao je Hazard te nadodao:

''Da smo igrali tri sata, ne bih taknuo loptu. Jedino pozitivno je naša igra u posljednjih 15 minuta, kada smo napokon popravili posjed lopte, ali tako smo trebali igrati cijelu utakmicu."

Manchester City pobijedio je Chelsea s 1:0, ali pobjeda domaćina mogla je biti i uvjerljivija s obzirom na dominaciju na terenu. Koliko je Chelsea bio jalov, najbolje pokazuje podatak da u prvom poluvremenu nije uputio niti jedan udarac u okvir suparničkog gola.