harry, harry...

Nestvarni promašaj najskupljeg stopera na svijetu: Postao je viralni hit, mnogima i dalje nije jasno

Stoper Manchester United Harry Maguire propustio je zabiti pogodak s udaljenosti od 20-ak centimetara.

Manchester United ispustio je pobjedu protiv Milana u prvoj utakmici osmine finala Europske lige igranoj na Old Traffordu. Utakmica je završila rezultatom 1:1, a Milan je do izjednačenja stigao u posljednjim sekundama susreta.

Manchester United poveo je u drugom poluvremenu, nakon što je u završnici prvog poluvremena Harry Maguire promašio nemoguće. On je loptu udaljenu svega 20-ak centimetara od gol-linije poslao u vratnicu.

Treba reći da njegov primarni zadatak nije postizanje pogodaka, ali profesionalni nogometaš koji zarađuje milijune ipak bi trebao moći postaviti nogu i poslati loptu u praznu mrežu.

Njegov promašaj postao je viralan na društvenim mrežama, a mnogima i dalje nije jasno kako je uspio to promašiti.

Maguireov promašaj pogledajte OVDJE.

gol expired Engleski mediji većinom spominju samo jedno ime s utakmice Dinama u Londonu divider