OSTAJE LI?

Halilović se vratio u Milan, počeo u prvih 11, igrao 20 minuta i trener ga zamijenio

Nije poznata Halilovićeva sudbina.

Hrvatski nogometaš Alen Halilović nakon dvije godine zaigrao je za Milan. Bivši igrač Dinama i Barcelone u Milan je došao Iz HSV-a koji ga je kupio od njemačkog kluba, a nakon dolaska u slavni talijanski klub preselio je na posudbe u Heerenveen i Standard Liege.

gol expired Novinar koji je prvi objavio da Messi želi otići plasirao vijesti koje će razveseliti navijače Barce divider

Nakon što mu je istekla posudba u Heerenveenu vratio se u klub u kojem je pod ugovorom. Halilović je jučer igrao za Milan, počeo je u prvih 11 u prijateljskom susretu protiv Novare, a trener ga je izvadio nakon samo 20 minuta u igri.

Osim Halilovića, nakon 20 minuta na klupu je preselio i Duarte, a do kraja utakmice koja se igrala na tri dijela u trajanju po 20 minuta, Stefano Pioli je iskoristio još dvije zamjene, na klupi je ostavio Ibrahimovića i Robacka u 40. minuti.

Milan je slavio s 4:2, a Halilović je dobio priliku jer je pola Milanove momčadi na reprezentativnoj pauzi.

Još nije poznata njegova sudbina. Mogao bi završiti na novoj posudbi, a možda ga Milan ostavi u klubu za novu sezonu.

gol expired Osijek ipak misli ozbiljno: Nenad Bjelica vraća se u svoj grad, prvi put kao trener! divider

Halilović je ukupno u karijeri upisao 217 nastupa, zabio je 23 gola i dodao 20 asistencija.